FOTOT/ Adoleshenti me punën më të mirë në botë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky djalosh mund të cilësohet padyshim si njeriu me punën më të mirë në botë.

Ai quhet Alex Macheras dhe është 19 vjeç.

Ai është një analist aviacioni.

Puna e tij ka të bëjë me analizimin e shërbimit në avionë, cilësinë e sediljeve, ushqimit etj.

Alex ka udhëtuar në çdo kontinent këtë vit dhe paguhet goxha mirë për këtë.

“Një punë ëndrrash. Zor se do të gjeja diçka më mirë”, rrëfen ai.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-67-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-67.jpg","attachment_id":"576839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-66-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-66.jpg","attachment_id":"576840"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-68.jpg","attachment_id":"576841"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-61.jpg","attachment_id":"576842"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-54.jpg","attachment_id":"576843"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-47-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-47.jpg","attachment_id":"576844"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-41-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-41.jpg","attachment_id":"576845"}]
        
        Loading...
        

2 komente në “FOTOT/ Adoleshenti me punën më të mirë në botë”

  1. Pelasgian says:

    Ai nuk eshte me adoleshent o trap i temes!

  2. agamemnoni i pafan says:

    kurse puna qe kan pas bo in kur jesha ne amerik ishte qe te provoja kushtet e bordellove.
    pronaret e tyre me jepnin qe te palloja me te bukrat ne menyr qe te plotsohej kushti kryesor:qejfi.
    kam bredh ne gjith bordellot e ameriks. p!dh m p!dh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *