FOTOT/ Çfarë shtëpie! E kthen shpellën në apartament luksoz

Angelo Mastropietro mund të cilësohet si një “shpellar” i kohërave moderne.

Ai ka shndërruar një shpellë në një apartament luksoz dhe mjaft komod.

Për të ka shpenzuar 1 mijë orë  dhe 160 mijë paund.

Shtëpia ka ujë të ngrohtë, wi-fi dhe ngrohje nën dysheme.

Australiani ka qenë drejtues i një firme të madhe, por pas një sëmundje që kaloi donte thjesht të jetonte në një ambient të qetë dhë komod, ashtu siç është shtëpia e tij e re.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-64-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-64.jpg","attachment_id":"576776"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-63-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-63.jpg","attachment_id":"576777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-65-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-65.jpg","attachment_id":"576778"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-58-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-58.jpg","attachment_id":"576779"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-52.jpg","attachment_id":"576780"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-45-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-45.jpg","attachment_id":"576781"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-39-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-39.jpg","attachment_id":"576782"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-35-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-35.jpg","attachment_id":"576783"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-2.png","attachment_id":"576784"}]

1 komente në “FOTOT/ Çfarë shtëpie! E kthen shpellën në apartament luksoz”

  1. Kritiku says:

    Ku e shikoni shpellen ketu ju shpellare te vertete? E keni idene ju se çfare shkruani? Ne dallim nga ju shpellare te vertete qe i perdornit shpellat natyrore si vendbanim, personi ne fjale ka ndertuar ne gur nje shtepi. Ky eshte njeri qe me punen e tij shnderron ambientin ne funksion te jetes se tij, ndersa ju shpellare te vertete, nuk e keni akoma idene se çfare eshte te jetosh si njeri.
    Na mbyten shpellaret ne gazetari!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *