Lushnjari përdhunon ish-të dashurën jashtë ambienteve të Universitetit

perdhunimNjë 26­-vjeçar nga Lushnja është shpallur në kërkim nga Policia e Elbasanit pasi akuzohet se ka përdhunuar ish­të dashurën e tij.

Olsi D., ishte ndarë prej pak kohësh nga e dashura e tij, por duket se vendimi nuk është pritur mirë prej tij.

Pak ditë më parë, i ka dalë para tek universiteti i Elbasanit dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e ish- ­të dashurës duke e goditur me grushte, raporton Vizion Plus.

Ngjarja ka ndodhur në datën 30 tetor, por vajza 21­-vjeçare I.H., nga Lushnja ka bërë denoncimin vetëm dy ditë më parë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Lushnjari përdhunon ish-të dashurën jashtë ambienteve të Universitetit”

  1. sadna babul ka bidai says:

    KESHTU JANE BURRAT IKIN NGA SHIU DHE BIEN NE BRESHER DHE NE FUND TE KERKOJNE PERSERI SE ATY ESHTE MALTJA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *