Shenja të mira nga Michael Schumacher, por…

Michael Schumacher prej thuajse tre vitesh nuk është shfaqur në asnjë ekran apo të jetë publikuar një foto e tij, pas aksidentit që thuajse i mori jetën.

Por miku i tij dhe ish-shefi i Formula 1 Ross Brawn thotë se ka lajme të mira.

Brawn ka vizituar pilotin dhe thotë se ka shenja inkurajuese.

“Ka shenja inkurajuese për rekuperimin e Schumit, por të gjithë duhet të lutemi për të. Nuk mund të them më shumë në respekt të privatësisë së familjes”, thotë Brawn.

Megjithatë shumë fansa dyshojnë për gjendjen e tij.

Ka mendime se Schumacher nuk mund të bëhet kurrë ashtu siç ka qenë.

Këto dyshime bazohen edhe në faktin se familja nuk lejon të fotografohet ish-piloti gjerman.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-55-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-55.jpg","attachment_id":"576599"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-54.jpg","attachment_id":"576600"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-56-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-56.jpg","attachment_id":"576601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-51-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-51.jpg","attachment_id":"576602"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *