Tërmet 4.4 ballë në veri të Shqipërisë

termetLëkundje të forta tërmeti janë ndjerë mëngjesin e së premtes, rreth orës 06:08 në veri të vendit.

Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 12 km në verilindje të Rrëshenit dhe me thellësi 10 kilometra.

Po ashtu nga të dhënat e para sizmiologjika bëhet e ditur se lëkundjet e tërmetit kanë qenë me magnitutë 4.4 ballë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *