VIDEO e këngëtares koreane ‘ndez’ rrjetin (arsyeja kuptohet lehtë) (16+)

popstarNjë këngëtare e njohur koreanojugore ka bërë një kërcim mjaft sensual në një koncert të sajin, por në një moment ka treguar më shumë se sa duhet.

Ajo shihet e veshur me një palë xhinse të shkurtra.

Por kur ulet dhe hap këmbët, asaj i duken buzët e vaginës.

Video ka marrë më shumë se 12 milionë klikime në rrjet.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *