VIDEO/ I hodhi supën e nxehtë klientes që ankohej, por sa shtrenjtë e paguan!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ujeNjë kamarier 17-vjeçar i hodhi supë të nxehtë në kokë klientes që ankohej për shërbimin.

Por ai dhe restoranti do ta paguajnë shtrenjtë.

Lin, klientja që u dëmtua keq nga supa e nxehtë, do të marrë një dëmshpërblim prej 35 mijë dollarësh nga restoranti “Hot Pot”.

Ndërkohë kamarieri adoleshent u dënua me 22 muaj burg.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *