FOTOT/ Lulzim Basha “josh” Topallin në shtëpinë e Zotit

Lulzim Basha dhe shumë deputetë të PD-së, kanë marrë pjesë sot në lumturimin e 38 martirëve të krishterë, të ekzekutuar nga komunizmi.

Basha ka postuar disa foto nga ceremonia e zhvilluar në Shkodër.

Në to ai shfaqet edhe për krah Jozefina Topallit, e cila është një kundërshtare e egër e tij, për mënyrën se si e drejton partinë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-1.jpg","attachment_id":577212},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-7.jpg","attachment_id":577218},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-3.jpg","attachment_id":577214},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-2.jpg","attachment_id":577213},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-9.jpg","attachment_id":577220},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-4.jpg","attachment_id":577215},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-5.jpg","attachment_id":577216},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-6.jpg","attachment_id":577217},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-8.jpg","attachment_id":577219}]

8 komente në “FOTOT/ Lulzim Basha “josh” Topallin në shtëpinë e Zotit”

 1. guri shabani says:

  Mire qe ka dal Salehi ne b…. qe i ka zon venin dhe ka fol me Xhozin.

 2. tfgs1 says:

  eshte cmenduri se si lejohen[cilet do qofshin ata] sunite apo shiite ne nje kishe apo aktivitet kristian….!!!!???
  nxirrini plehrat turke me shkelma jashte…………..

 3. fieraku NGA ferrasi says:

  Tfgs1 je nje injorant
  ATA qe u vrane nga dora kriminale
  E muzhikeve te kuq
  Ishin shqipetare
  Dhe si te tille do te nderohen nga te gjithe shqiptaret
  E pe di ishte pergjigje nena jote nexhmijambeses jetime te meshtarit
  Eshte tradhetar do pushkatohet
  Po me sinjalin cpatet

  1. tfgs1 says:

   o beqir ferrash[qe edhe vet deklarohesh i tille] pikerisht se ishin shqiptare dhe nuk duhet te ”nderoheshin” prej sumave arabe,madje brenda mureve te nje kishe……………….!
   Ne te kundert do te ishte dicka normale qe ne dekorimin apo rehabilitimin e ndonje ballisti apo tradhetari[totalisht sunite,shiite] ne ndoje xhami te merrnin pjese sumat arabe cilido qofshn ata ; politikane,hoxhallare,kusare,kriminele,hajdute etj………

 4. Toni says:

  Djajte ne vendet e shenjte vetm ketu tek ne ndodh

 5. fieraku NGA ferrasi says:

  Jam dakort me ty Tom
  Sidomos kur Jane te kuq

 6. fieraku NGA ferrasi says:

  @ tfgs1 ku ke goje ti mor klysh hyzmeqaresh grek te flasesh per balliste e tradhetare
  Yt ate ka rrojt me lemoshat e bejlereve gjirokastrite,tani qe po merr 5 aspra te qelbta nga greku flet si gore ne kete portal
  Ae kupton kush je ti qe e shet b. Per 5 leke.
  Kishat xhamijat Jane shtepi te zotit dhe mund te hyje kishte doje.
  A ka ardh kush me trokit ne deren e shtepise tende?
  Edhe greket e vromosur tu ndezin qiri shqipetareve se i kishte mbulu llumi eferrat.
  Boll na cave trapin me keto ndarjet e tua
  Ti je nje ateist i qelbur.
  Nuk ke lidhje me fene fare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *