Ish futbollisti i Kombëtares Altin Rraklli tregon të vërtetën e trukimit dhe dënimet në Austri

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

raklliIsh-lojtari i ekipit kombëtar Altin Rraklli që gjatë këtyre ditëve është përfolur për përfshirjen në një skandal bastesh, gjyqi i të cilit përfundoi dje në Austri deklaron se është viktimë e një takimi të rastësishëm.

Për “TCH” ish-sulmuesi deklaron se ka bërë vetëm rolin e përkrhyesit. ‘Isha pjesë e një taboline me miqtë e mi dhe kam bërë thjesht rolin e përkrhyesit, por pa e ditur se për cfarë bëhej fjalë. Dua të sqaroj opinionin se nuk kam gisht në këtë ngjarje’, u shpreh Rraklli.

Por ndërkohë Rraklli nuk i ka shpëtuar dënimit. ‘Është një dënim me kusht për 10 muaj, si edhe një gjobë prej 1200 euro, te vlefshme per shteti austriak’, sqaroi Rraklli per kete media.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Ish futbollisti i Kombëtares Altin Rraklli tregon të vërtetën e trukimit dhe dënimet në Austri”

  1. Tani says:

    Kam bere perkthyesin por nuk e di per c’fare behej fjal?? Haha hajde kokrra mashtruesit Altin Rraklli !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *