Ish futbollisti i Kombëtares Altin Rraklli tregon të vërtetën e trukimit dhe dënimet në Austri

raklliIsh-lojtari i ekipit kombëtar Altin Rraklli që gjatë këtyre ditëve është përfolur për përfshirjen në një skandal bastesh, gjyqi i të cilit përfundoi dje në Austri deklaron se është viktimë e një takimi të rastësishëm.

Për “TCH” ish-sulmuesi deklaron se ka bërë vetëm rolin e përkrhyesit. ‘Isha pjesë e një taboline me miqtë e mi dhe kam bërë thjesht rolin e përkrhyesit, por pa e ditur se për cfarë bëhej fjalë. Dua të sqaroj opinionin se nuk kam gisht në këtë ngjarje’, u shpreh Rraklli.

Por ndërkohë Rraklli nuk i ka shpëtuar dënimit. ‘Është një dënim me kusht për 10 muaj, si edhe një gjobë prej 1200 euro, te vlefshme per shteti austriak’, sqaroi Rraklli per kete media.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ish futbollisti i Kombëtares Altin Rraklli tregon të vërtetën e trukimit dhe dënimet në Austri”

  1. Tani says:

    Kam bere perkthyesin por nuk e di per c’fare behej fjal?? Haha hajde kokrra mashtruesit Altin Rraklli !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *