FOTOT/ Afër përfundimit një tjetër kënd lojërash në Tiranë

Bashkia e Tiranës është afër përfundimit të një tjetër këndi lojërash, këtë radhë në Komunën e Parisit.

Është kryetari Erion Veliaj që njofton se punimet janë afër fundit.

“Përgatitjet e fundit para hapjes së Këndit 6 të Lodrave te Komuna e Parisit, durim dhe pak! Qyteti i është rikthyer fëmijëve si kurrë më parë”, shkruan Veliaj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-70-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-70.jpg","attachment_id":"577398"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-69.jpg","attachment_id":"577399"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-71-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-71.jpg","attachment_id":"577400"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-64-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-64.jpg","attachment_id":"577401"}]

2 komente në “FOTOT/ Afër përfundimit një tjetër kënd lojërash në Tiranë”

  1. a says:

    sa here do na e jepni lajmin,? nuk e di ca do beni kur te mbaroje,. filluam me inagurim, vazhdojme me inagurim, e kur te mbaroje te bejme dasem. nje minilulishte me dy stola, qe thjesht po ndrroni stolat. tani do beje ndonje gje reale per trafikun, qe e mbyt kete zone. kemi harxhuar e po harxhojme gjithe mundin tone per nje shpi ketu ku ajri po behet me i ndoturi. edhe nqs ka ngel nje cm katror gjekundi, synohet ndertim. duam park o veliaj me peme per ajer. hapsirat qe kane ngelur ktheji ne te gjelberta, se ketij vendi sdo i ngele me njeri. me dy pare mend te gjithe po synojme te largohemi. nuk te duhen vetem para, para , po kerko ne jete te kesh dhe urime te njerezve

  2. Besi says:

    Nuk po nderton pallate po parqe lojerash. Deri tani ku ishte shqetesimi qe femijet s.kishin ku luanin? Kush punon e ben gjera kaq te dobishme u dashka kritikuar ne vend qe te pergezohet? Po dihet, pema me kokrra goditet…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *