Tiranë/ Njihet me dy djem në Facebook, e marrin me BMW dhe e përdhunojnë

perdhunimiNjë vajzë 22-vjeçare ka denoncuar në polici se është përdhunuar nga 2 persona në Tiranë. Shtetasja me iniciale E.Q e ka bërë kallëzimin në komisariatin nr 4 të kryeqytetit.

Ajo ka deklaruar se në rrugën “Besa” është marrë në një mjet BMW nga 2 persona të cilët i kishte njohur në rrjetet sociale dhe më pas është dërguar në një banesë ku kanë kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Policia ka nisur hetimet për vërtetësinë e denoncimit si dhe identifikimin e autorëve të mundshëm që po sipas deklarimeve të vajzës kanë qenë të dehur, raporton TCH.

22-vjeçarja me arsim të lartë rezulton banuese në Greqi ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Tiranë/ Njihet me dy djem në Facebook, e marrin me BMW dhe e përdhunojnë”

 1. Elmira says:

  trgfagos c’mendim ke per kete?

  1. tfgs1 says:

   suniti me i ”mire” do varur ke sheshi flamurit,do te thoshte dikush…………………

 2. Elmira says:

  trgfagos c’mendim ke per kete?
  .

 3. agim says:

  POlicia sduht te merret me kete kurve.Gjoja me arsim te larte i noha me palluan etj.
  Keto jane marrzira qe po i krijojne vet keto ,pse u doli ne takim e vetme !!!?
  Policia te merret me punet tjera jo me lavierra

 4. Moni says:

  … nuk eshte e para kjo femer qe shkojne vete … Ajo e di dhe e ka bere me vete-dije duke menduar se ATA garipat do t’a conin te kirurgu si shoqet e veta me i qep dhe i c’qep (buzet, cicat dhe by…thet) ….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *