VIDEO/ Adoleshentja rreh barbarisht shokun e klasës se “nuk i pëlqeu zilja e celularit”

studentjaKjo video është filmuar në një shkollë në Pensilvani.

Një vajzë e identifikuar thjesht si Gabby, rreh barbarisht një shokun e klasës pasi nuk i pëlqeu zilja që ai i kishte vendosur celularit.

Pasi i thotë diçka ajo e qëllon një herë dhe më pas largohet, për t’u rikthyer në një sulm të befasishëm dhe barbar.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *