VIDEO/ Publikohen pamjet e vrasjes në Sarandë (Pamje shqetësuese)

vrasjePolicia e Shtetit ka publikuar videon e momentit të grabitjes dhe vrasjes së ndodhur në një pikë karburanti në Sarandë.

Artan Hoxha, 44 vjeç, punonjës i pikës së karburantit u vra me çifte gjatë grabitjes, kurse një tjetër person arriti të shpëtonte duke u larguar me shpejtësi. Policia arriti të zbardhte ngjarjen dhe të vinte në pranga disa orë më pas autorin e dyshuar, Arqile Koçi, i cili fshihej në një hotel. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:55, në lagjen “Qafë Gjashtë”.


REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO/ Publikohen pamjet e vrasjes në Sarandë (Pamje shqetësuese)”

 1. Moisi Golemi says:

  Grek muti. E vrau tjetrin per dy leke. Ptuu, rrace e qelbur.

  1. Ber-lin says:

   Mos o njeri , se nuk futen as Greket dhe as Shqiptaret ne 1 thes. Ben gabim qe shprehesh keshtu. Krimi nuk ka etni, fe, apo dic tjeter.

 2. albanian says:

  jo grek muti por grek bythqiri.. trathtari,
  ktij duhet me ia qi ropt ne burg.. duhet rrjepur se gjalli..

  uroj ta ket fatin me vdekje me mizore dhe te ngadalshme. qe ka par njerzimi ndonjeher

  ngushllime per familjen e viktimes…

 3. sokoli says:

  me fal po pse qenka grek ky krimineli?
  apo pse ka emrin arqile? mos u beni copa injorantesh dhe beni politiken e ndyre greko sllave qe percarjes qe ai qe eshte myslyman qenka turk kurse ortodoxi qenka grek. jo te tille arsyetim ka vetem ata qe na duan te percare dhe tfgs me shoqe se u pelqen palla turke.
  sa per kete maskareane kriminel ky eshte puro shqiptar dhe ska rendesi se ca eshte me fe po qe kriminel duhet denuar si I tille deri me nje.

  1. Mo says:

   Bravo sokoliNgushellime per familjen e te ndjerit

 4. me siper says:

  Kujdes koment shqetesues

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *