FOTOT/ Berisha poston foto nga fundjava në vilën e Lalzit, komentuesit…. s’kanë nevojë për komente

Sali Berisha poston herë pas here foto nga fundjavat e tij që kalon në vilën e Lalzit.

Dje ka postuar disa foto duke ecur, për të treguar se është ende energjik dhe i ri.

Komentet pastaj që bëhen pohstë fotove të tij… s’kanë nevojë për shumë komente.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-4.jpg","attachment_id":577801},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-4.png","attachment_id":577804},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-3.jpg","attachment_id":577805},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-3.png","attachment_id":577800},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-6.jpg","attachment_id":577803},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-2.png","attachment_id":577799},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-1.png","attachment_id":577798},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/berisha-5.jpg","attachment_id":577802}]

8 komente në “FOTOT/ Berisha poston foto nga fundjava në vilën e Lalzit, komentuesit…. s’kanë nevojë për komente”

 1. Albanistan em i dashtun says:

  Me beri pershtypja se si barrishtet po pushtojne oborrin me pllaka dhe bluza Addidas e shpellarit, nje kombimin i shkelqyer i te qenit shpellar dhe si jeton ai pavaresisht se e dime ai ka pare dhe pasuri te mbaje Venezuelen me buke per nje 5 vjecar.


  Gjithashtu me ben pershtypje dhe jo per here te pare qe akoma ka milet te trashe dhe keta jane kryesisht Veriore qe i thurin levdata ose akoma nuk e kane kuptuar qe Sali berisha gjithmone ka qene nje kelysh i sistemit komunist e diktatoria veshur si demokrat.Por me e frikshme eshte perdorimi i gjuhes Shqipe pikersiht nga ata qe u arsimuan ne shkollat e sistemin arsimor qe ngriti ose me mire shlaterroi Sali Berisha.

 2. Vlonjati 12 says:

  Si nuk ka turp ky njeri qe ben foto sikur te ishte adoleshent dhe i ben publike ?
  Deri dje na çau trapin se ndenji aq e kaq ore ne det duke notuar , tani po na tregon se eshte vrapues i mire , po sigurisht , nuk thote kot populli
  se “mortja nuk ha m….”

 3. malokeria = qeneria says:

  E degjuat qe Gadafi paska qene bisexual, dmth qe i binte edhe byces se vetes apo te te tjereve here pas here. Po Lulushin tone hollandez e ka mballosur ndonjehere ky, sepse vajti njehere Lulushi ne tenden e Gadafit. Dhe Gadafi kur te merrte ne tende, sipas deshmise se ish-ministrit francez, te kendonte kengen. Se c’beri, cfare i thane njeri-tjetrit nuk e dime, por … I shkreti Lyl c’i ka pare byca.
  Per me shume lexoni:
  http://www.liberoquotidiano.it/news/esteri/12010382/gheddafi-sesso-bisessuale-mitterand.html

 4. Dorina says:

  Vdeksh o kafshe! Te rende mishi copa-copa!

 5. usa sot says:

  O Mero. Pse tallesh me Malokun Berisha! Berisha ka qene komunist free dhe Demokrat milioner. Ai mendon se vazhdon mendimin e famshem “gju me gjuhe me popullin” per tja future pare,mbrapa, anash ketij populli 3/4 te mrekullueshem si perhere.

 6. QYTETARI OPTIMIST says:

  Qeni i uryer me emrin e sali, ngorthte njeore e me pare. Ajo dite te shpallet dita me e lumture , per shqiptaret. TEe gjithe dote themi, Ngordhi, ai qe duet te vdiste. DHashte zoti se ze , java. SHkon e degjon edhe pse thone se sbie rrufeja ne hale. I tille eshte ky kriminel, maskara burre.

 7. g...... says:

  Pjella me bastarde e kombit SHQIPTAR, SALI BERISHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  O HAJDUT,…….O KRIMINEL……….. O PLEHRE,………………….

 8. emigratis says:

  Te lumte palla o Sali. bere Vloren te mbaje zi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *