FOTOT/ Festa dhe mjete luksoze: Jeta e trashëgimtares së Lamborghini

Mbiemri i saj është emri i një prej kompanive më të fuqishme në botë për prodhimin e makinave.

Por Elettra Lamborghini di se si të tërheqë vëmendjen pa nevojën e mbiemrit.

Ajo është fotografuar së fundmi në mbrëmjen gala të  MTV ku ka ekspozuar thithkat e saj.

Por milionerja 21-vjeçare italiane, mbesa e Ferruçio Lamborghini njihet edhe për jetën e shfrenuar dhe mjetet luksoze.

Më poshtë ju servirim disa foto të saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-91-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-91.jpg","attachment_id":"578137"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-94-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-94.jpg","attachment_id":"578138"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-84-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-84.jpg","attachment_id":"578139"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-75-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-75.jpg","attachment_id":"578140"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-64-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-64.jpg","attachment_id":"578141"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-54.jpg","attachment_id":"578142"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-47-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-47.jpg","attachment_id":"578143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-38-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-38.jpg","attachment_id":"578144"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *