FOTOT/ Hoteli elitar me 7 yje: Pamje madhështore dhe luks pa fund

Një shikim mbi Shangain, linja të pastra të xhamit dhe çelikut, eleganca e detajeve të stilit të viteve ’20. Ky është hoteli i ri me 7 yje, “Wanda Reign on the Bund”, i dizenjuar nga studioja arkitekturore Foster and Partners dhe Heatherwick.

I përuruar në qershor, pas tre vitesh punime, hoteli ka kushtuar plot 466 milionë euro, dhe është e fundit që hyn në listën e hoteleve të preferuara nga elita kineze, shkruan TCH.

Hoteli ndodhet në Huangpu, një nga qytetet kineze me një zhvillim të shpejtë. Hoteli ka dhoma elegante të përmasave nga 45 në 58 metra aktrore, me çdo tip komforti për klientët.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-89-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-89.jpg","attachment_id":577967},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-85-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-85.jpg","attachment_id":577968},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-88-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-88.jpg","attachment_id":577969},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-79-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-79.jpg","attachment_id":577970},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-70-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-70.jpg","attachment_id":577971},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-59-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-59.jpg","attachment_id":577972},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-51-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-51.jpg","attachment_id":577973},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-44.jpg","attachment_id":577974}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *