VIDEO/ Do denonconte trafikun në qendër të Tiranës, del blof këshilltari i PD-së

sheshi skenderbejPak minuta më parë, PD nxori një prej këshilltarëve të saj që të deklaronte se Tirana është përfshirë nga trafiku si pasojë e punimeve që po bëhen për rikualifikimin e Sheshit Skënderbej.

Por si për ironi, në një kohë që këshilltari i PD-së deklaronte se qendra e Tiranës ka trafik të rënduar, makinat qarkullonin lirshëm duke treguar të kundërtën.

Kjo e vendosi në pozitë të vështirë këshilltarin e djathtë, i cili përveçse rrezikoi të shtypej nga makinat që qarkullonin pa ndalur, i kërkoi kryebashkiakut Veliaj të ndërtojë një tram, duke harruar se trami u ndërtua nga Lulzim Basha që në 2011.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO/ Do denonconte trafikun në qendër të Tiranës, del blof këshilltari i PD-së”

 1. eda says:

  Pune legeni thuaj. Ky i pafytyre i gjumashit 4 vjecar ka goje e flet. Po keta mendojne se jemi dele mor njerez. Vertet te pafytyre si Lylzimi.

 2. saimir says:

  Nuk e di se cfare quani trafik te lirshem ju aty ne kryeqytet, por neve provicialve nuk na duket se makinat po ecin vaj. Sa per tramin keni te drejte qe e premtoi Basha por nuk do te thote se Veliaj nuk duhet ta realizoj vetem sepse e premtoi parardhesi i tij.

 3. ju kam dhier says:

  Ju kam dhier mu ne lajme qe beni.
  E para: trafiku eshte plot dhe jeta e njerezve me ambulance eshte ne rrezik.
  E dyta ju kam dhier mu ne gazete dhe lajme. vazhdoni ti beni fresk Edi Rames dhe Erjon Velise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *