FOTO LAJM/ Shkodra nën ujë, Voltana hedh valle… në Londër

Shkodra është një nga qytetet e përmbytura nga reshjet e dendura të shiut.

Por, ndërsa situata është e vështirë, kryebashkiakja Voltana Ademi nuk ndodhet në Shkodër

Ajo ka fluturuar drejt Londrës për të marrë pjesë në një aktivitet, ndërkohë që ia ka marrë edhe valles.

voltana

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “FOTO LAJM/ Shkodra nën ujë, Voltana hedh valle… në Londër”

 1. Tonini says:

  Mos ja fusni kot tani………ca ti beje shiut Voltana……vetem ne kte vend kur bie shi sulmohen njerzit,keni pare ju se c-behet kur permbytet Italia/Serbia/Greqia apo jo……….boll me idiotesina.

  1. Albania says:

   O tonin palla me te vertet permbyten dhe ato vende qe thua ti por ama k/bashkiaket kudo qe ndodhen nuk hedhin valle por kthehe me urgjence ne qytetin e tyre, apo kjo per ty eshte kultura shkodrane……

 2. Qifi says:

  Ne shkoder i thone pidh i marre.

 3. Arbeni says:

  Voltana e zonja e Shkodres ec tamarrsha kerce he tu befsha kurban moj zarba e dreqit !

 4. Xihniu says:

  Dridhe dridhe se ashtu e nise me te dredhur e tani coje deri ne fund vallen

 5. Keleria says:

  Kjo eshte heroina e valles se dredhur e belit te dridhur superbalerina e Shkodres loce

 6. Diana says:

  Festa e nxjerrjes se kunjit me shkodrane kete po kercen Voltana

 7. Sulo says:

  Zogu qe ke ket artikullin, mos u merr vetem me shkodren, po shiko o qorr se po permbytet gjithe Shqiperia!! Merru i here me Tironen se o tu bo Venecia

 8. Qifi says:

  O Toni qenke burre hajdar, voltana mund te flase me allahin dhe ndoshta shiun se ndalon dot por mund te ndaloje kartoren qe po ban ne shkoder. Ju shkodrajt e meritoni totalisht voltanen sidomos ju kryqat.

 9. maximus says:

  nuk thone kot fshati digjet, kurva krihet edhe kjo injorantja keshtu ben, mos ja fusni kot thote ky me lart, po pse dje dhe sot e moren vesh njerezit se do bente mot i keq, edhe po te ishte keshtu, kjo buçja duhet toi hipte avionit dhe te vinte menjehere ne shqiperi

 10. sokol says:

  KJo eshte kokrra e budallaqes.

 11. vlora.vlora says:

  s krahasohet shqiperia me italine as serbine mos te flasim per greqine,ne raste emergjente baxhella voltana s duhet t ia mare valles po te jete ne krye te punes,dhe ne ndihme te qytetareve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *