FOTOT/ Beteja me “tërbimin e natyrës”: 24 orë të tjera të vështira

Gjithçka për të përballuar tërbimin e natyrës me organizim, koordinim, dinjitet dhe mirëkuptimin e qytetarëve.

Do të jenë edhe 24 orë të vështira dhe çdo gjë do të shkojë në vendin e vet. Kurajo dhe faleminderit të gjithëve”.

Kështu shkruan kryeministri Edi Rama, që ka postuar këto foto nga operacionet e ushtrisë për të shpëtuar qytetarët.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-9.jpg","attachment_id":578815},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-8.jpg","attachment_id":578814},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-9-1.jpg","attachment_id":578816},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-1-2.jpg","attachment_id":578807},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-2-2.jpg","attachment_id":578808},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-3-2.jpg","attachment_id":578809},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-4-2.jpg","attachment_id":578810},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-5.jpg","attachment_id":578811},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-6.jpg","attachment_id":578812},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/permbytje-7.jpg","attachment_id":578813}]

3 komente në “FOTOT/ Beteja me “tërbimin e natyrës”: 24 orë të tjera të vështira”

 1. irena says:

  Keshtu eshte kur behesh filoamerikian
  Eshte natyre autoktone perpara se njerzit apo vendasit te ekszistonin

 2. coroditja says:

  Keshtu eshte kur behesh filoamerikian
  Eshte natyre autoktone perpara se njerzit apo vendasit te ekszistonin …

 3. shvejk says:

  Irena ,qenke vertet e coroditur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *