FOTOT e jashtëzakonshme: ana e panjohur e Donald Trump!

Ai është shfaqur shumë agresiv dhe shpesh arrogant në daljet e tij publike.

Ndoshta politika e ka bërë më të ashpër Donald Trump.

Por jashtë kamerave, ai është një prind si gjithë të tjerët.

Të paktën kështu duket nga këto foto.

Trump duke i ndërruar pelenat të birit, duke vënë në gjumë atë dhe duke luajtur me vajzën e tij Ivanka apo duke gatuar me të ëmën.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-107-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-107.jpg","attachment_id":"578667"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-104-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-104.jpg","attachment_id":"578668"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-107-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-107.jpg","attachment_id":"578669"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-97-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-97.jpg","attachment_id":"578670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-86.jpg","attachment_id":"578671"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-74-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-74.jpg","attachment_id":"578672"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-61.jpg","attachment_id":"578673"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-54.jpg","attachment_id":"578674"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-44.jpg","attachment_id":"578675"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-37-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-37.jpg","attachment_id":"578676"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-31.jpg","attachment_id":"578677"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-27-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-27.jpg","attachment_id":"578678"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-16.jpg","attachment_id":"578680"}]

6 komente në “FOTOT e jashtëzakonshme: ana e panjohur e Donald Trump!”

 1. zbuluesi says:

  historia e njerezimit ka treguar qe kur njeriu eshte si cun mami i themi ne nga shqiperia e mesme,ose si bythqim,eshte shume i rrezikshem kur ka pushtet,nuk po ndodh keshtu edhe me greket,alexandri i math maqedonas nuk e ncorren bythqim,edhe ai cun mami ishte kur nuk kishte pushtet,sapo mori pushtetin sulmoi te gjithe perset me bythe dhe u be shume i rrezikshem per popujt arab,sic thojne perrallat historike,pastaj vdiq nga sida,se hante lloj lloj kari pa lare andej nga jevgjit arab,edhe donaldi nga bythqir po mori pushtetin qe duket se do fitoje,do ta bej boten cop cop se bythqiri se ka menjen tek puna,po tek kari,alexandri e la trashgimi bythqimllekun ne greqi,po ky trampi a do ta lej ne amerike po mori pushtetin.

 2. Tramp says:

  Uroj nje fitore Trampit per te miren e Amerikes dhe paqes nderkombetare

 3. Ramy says:

  Namik hoti ka thene
  Kuqi me i mire ka bo dashni me nonen e vet

 4. Diploma says:

  Duket si Agron Gjermarkaj

 5. ........ says:

  SA ishte cop cop ishte goxha djal , po tani nuk esht mo cop cop pranej esht bo me ja qi nonen ne gop.

 6. Na bashkoj kenga popullore says:

  Kur kerkon dhe ky pillç me komandua boten vaj halli i ksaj bote te flliqun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *