Lulzim Basha i vërsul gruan, Edi Ramës

Reshjet e dendura të shiut, të cilat kanë shkaktuar përmbytje në disa zona të vendit, nuk kanë lënë indiferente as gruan holandeze të Lulzim Bashës.

Punë e madhe se po përmbytet Shqipëria.

Kryeministri ka pesë ditë që ka ikur në Amerikë për të hapur ekspozitë, s’do merret ai me ne”, shkruan bashkëshortja e Bashës në revistën e saj online.

Vetëm nuk dihet nga shkruan, nga Holanda ku kalon pjesën më të madhe të kohës, apo nga Tirana.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-11.jpg","attachment_id":578357},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-1-1.jpg","attachment_id":578359},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-4-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-4.jpeg","attachment_id":578362},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-5-1.jpg","attachment_id":578363},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-2-1.jpg","attachment_id":578360},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/basha-3-1.jpg","attachment_id":578361}]

29 komente në “Lulzim Basha i vërsul gruan, Edi Ramës”

 1. vang says:

  KUR THOTE ”PER NE” ka parasyshe hollandezet apo shqiptaret?Para se te ikte Rama ne Amerike a e lajmeruan se do te kishte permbytje??????

  1. Edkari says:

   Kushdo duhet te flase e aq me shume kur behet fjale per
   qeverisjen.
   nejse fjala mbetet fjale dhe kjo gje nuk e demton Edvinin
   aq sa demtohet haleja nga pordha.

   1. Kujtim says:

    E…mo edkari sa mur flet si Berisha

    1. bert says:

     interesante vajza me floke te arta dhe sy bojqielli…”mater certa semper est, pater numquam”…thoshin latinet

   2. Kujtim says:

    E…mo edkari sa mir qe flet si Berisha

  2. Kujtim says:

   Kjo turi bajga kerkon te beje politik me fatkeqesit natyrore, sipas ketyre edhe kur bie sh RAMA I ka fajet. Hyt vetem vrer din te nxierin ik moj ne Hollande se nuk ta ka qefin njeri

  3. Kujtim says:

   Kjo turi bajga kerkon te beje politik me fatkeqesit natyrore, sipas ketyre edhe kur bie shi RAMA I ka fajet. Hyt vetem vrer din te nxierin nga goja keta llapaqent ik moj ne Hollande se nuk ta ka qefin njeri. Jan Qen qe nuk te hane…….

  4. labi says:

   si ja versuli? me kembe hapur apo mbyllur?

 2. Kritiku says:

  Perse duhet qe ta tregojne me ngulmin injorancen e tyre, keta qe trurin e kane me te vogel se sa te peshkut? Gruaja e Bashes, te mos beje te dituren sepse leket e vjedhura qe ajo gezon, nuk e ben ate te zgjuar. Paraja nuk blen dot inteligjencen.

 3. Ivan i madh says:

  Po po mos u shqetesohet ti moj lesbikja e Lulashesse Ajo ti ka plotesuar kushtet apo ste mjaftojne 240 meleone eurote qe grabiti tek ruga e kombit pervec atyre te kohes qe vodhi si Kryeari i bashkise. Rama ka kusuret e tij po Lulushja jote pervec vjedhjeve ka dhe te lyere duarte me gjak pa haruar dhe spiunlleqet per serbet ne lidhje me luftetaret e UCK.

 4. nn says:

  me siguri ne Tirane….me kembet ne uje

 5. lori2 says:

  Flet ajo qe ka vjedhur parate e popullit???

 6. Eltoni says:

  Hollandezja ben mire te falenderoje ristanin qe beri lylin kryebashkiak dehtak..

 7. Lul shalengjituri says:

  Duke qene se “Lul” ne holandisht i thone karit, pyes kete larasken e importuar holandeze se si i drejtohen holandezet LULzimes , heer Basha ? Heer LULzim Basha apo thjeshte Lul ?

 8. Tralala says:

  Kur kryeministri iken jashte, shiu e mer vesh dhe nis e bie. Jo me kot Enveri s’dilte jashte. Prandaj s’kishin dhe permbytje.

 9. Hazalli says:

  Nje keshille po te moj “labja e Vefas” mos rri afer Jorides se dukesh me e shemtuar sec je.

 10. jani says:

  Edhe kjo dirrloja kish ngelur nga shqup pa dhene mend. E zgjuar shume kjo

 11. leka says:

  Laraska nga jashte dhe nga brenda,sic ndjehet kjo ben ate qe di:
  Krakarit.

 12. lylash says:

  Ik moj zhgarravine e Xhafes.

 13. Jimi says:

  Cfare moj edhe kete e the’!?

 14. Korabi says:

  Ik moj shurreqelbur shko pallohu andej nga Hollandz sic ben gjithe javen, e leri shqiptaret ne hallet e veta. Plere e ndyre, ke gjithe jeten qe jeton me gjakun dhe djersen e shqiptareve,ne fillim me parate e Vefas dhe tani me te lulushes. Pastaj ti kerme e ndyre nuk je as shtetase shqiptare e as jeton ne Shqiperi. Pse ha mut kot online?

 15. shiu says:

  A eshtë e shoqja apo nëna e bashës se e lodhur duket

 16. Ledion says:

  e paska gruan si shimpanze

 17. alphade says:

  Cfare do te beje ” hollandezja” , kur hajni i rruges se kombit dhe vrasesi
  i 21 Janarit te kete zene qeline e 313-tes ?!.
  Na doli edhe kjo shurruthulla dhe do beje propagande me ligjet e na-
  tyres ..! Po kur mbytej Shkodra e Lazha ne vitet e Sali Efendiut dhe
  te Lulushit tend ” cfare beje bej Efendi ” apo …………..!!!!

 18. alphade says:

  Cfare do te beje ” hollandezja” , kur hajni i rruges se kombit dhe vrasesi
  i 21 Janarit te kete zene qeline e 313-tes ?!.
  Na doli edhe kjo shurruthulla dhe do beje propagande me ligjet e na-
  tyres ..a! Po kur mbytej Shkodra e Lazha ne vitet e Sali Efendiut dhe
  te Lulushit tend ” cfare beje bej Efendi ” apo …………..!!!!

 19. Emigrant USA says:

  Harrovi kjo ndrikulla qe jeton ne Hollande se burri I vet vrau 4 vete me urdher te vjehrit te vet Saliut

 20. LG says:

  Po kërkoja Tepelenën në Hollandë dhe nuk e gjeta.

 21. pse says:

  Kjo buçe te mbylli gojen,ate te beje…jeton me leket e piramidave qe vodhen prinderit e saje dhe n’a çan trapin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *