VIDEO/ Aktorët vdesin në mënyrën më të çuditshme

d1Anil Verma 31 vjeç dhe Rgahav Uday 38 vjeç, aktorë indianë, kanë vdekur teksa xhironin një film.

Ata do të filmonin një skenë ku hidheshin nga helikopteri.

Por të dy aktorët nuk dinin not.

Video e mëposhtme tregon momentin e mbytjes së tyre.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *