VIDEO e frikshme: Toka “gëlltit” rrugën dhe tmerron banorët

rrugaKjo video është filmuar mëngjesin e sotëm në qytetin Fukuoka në Japoni.

Dy gropa masive u hapën nga rrëshqitjet e dheut duke tmerruar banorët.

Ato patën një thellësi deri në 20 metra.

Policia evakuoi banorët dhe personat që punonin në zyrat aty afër.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *