VIDEO/ “Tërbohet” Lana, rrezikohen shtëpi e biznese

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

lanaReshjet e shumta kanë bërë që Lana të tejmbushet me ujë.

Në disa zona, si tek “Pallati me Shigjeta”, ajo ka dalë nga shtrati.

Nëse situata vazhdon kështu, rrezikon të përmbysë shtëpi dhe biznese.


Lana del nga shtrati by lapsi-al

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO/ “Tërbohet” Lana, rrezikohen shtëpi e biznese”

  1. keli says:

    Fajin e ka saliu, hahhahahha

  2. Kritiku says:

    Jeni ne vete ju te Temes? Perse merrni idiotesira nga te tjeret, si kjo e “lapsi.al”, qe financohet nga Basha dhe na i sillni si lajme qe publikut i duhet patjeter?
    Gazetare analfabete!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *