“E përbashkëta mes Trump dhe Ramës. Ja ku gabon rëndë PD…”

petro-koci-cv_1477562545-846976Kreu i PSV’91 njëherësh dhe zv.ministër i Mbrojtjes Petro Koçi ka bërë një krahasim mes presidentit të sapozgjedhur amerikan Donald Trump dhe kryeministrit Edi Rama.

Sipas zëvendësministrit të Mbrojtjes, Rama dhe Trump bashkohen në një pikë thelbësore: Lufta kundër të gjithëve.

“Ajo që BASHKON Ramën me Trump është thelbësore: Erdhën në pushtet me luftë kundër te gjithëve, përfshire dhe ata brenda partive të tyre.

Ndersa PD gabon rende kur nuk i gezohet modelit amerikan, por vetem rezultatit. Dy gabime ne nje dite!”, shkruan Petro Koçi në rrjetet sociale.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në ““E përbashkëta mes Trump dhe Ramës. Ja ku gabon rëndë PD…””

  1. Komunisti says:

    O koqe po kur qekan te ngjashem pse rama nuk la gjo pa i thone. I bje qe paska sha veten e vet

  2. Black jack says:

    Drejt Koci! Po kujt Ti thush debilave te Pd qe se kuptojn politiken, Edi duhet te ishte te e djathta dhe Sal suma ke e majta, gabim posicionesh, Edi dhe Trumph have same mind, Sal pregatitu ta hash ne sume

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *