FOTOT/ Melania, Zonja e Parë seksi e SHBA-ve!

Melania Knaus, një modele e suksesshme sllove u bë zonja Trump në vitin 2005.

Trump vinte nga dy martesa të dështuara dhe e treta doli “e vërteta”.

Ata kanë bashkë një djalë dhe 11 vite martesë tashmë.

Melania do të jetë Zonja e Parë e SHBA-ve për katër vitet e ardhshme.

Që prej 1825, asnjë shtetase e huaj nuk ka qenë Zonja e Parë.

Në 1825 ishte Louisa Adams, gruaja e John Adams që hyri në Shtëpinë e Bardhë, por kishte lindur jashtë saj.

Më poshtë ju sjellim disa foto të Melanias.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d20-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d20-3.jpg","attachment_id":"579175"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d19-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d19-3.jpg","attachment_id":"579174"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d18-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d18-3.jpg","attachment_id":"579173"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d17-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d17-5.jpg","attachment_id":"579172"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d16-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d16-6.jpg","attachment_id":"579171"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-10.jpg","attachment_id":"579170"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-13.jpg","attachment_id":"579169"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-18.jpg","attachment_id":"579168"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-29.jpg","attachment_id":"579167"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-33.jpg","attachment_id":"579166"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-42.jpg","attachment_id":"579165"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-49-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-49.jpg","attachment_id":"579164"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-59-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-59.jpg","attachment_id":"579163"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-66-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-66.jpg","attachment_id":"579162"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-80-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-80.jpg","attachment_id":"579161"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-92-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-92.jpg","attachment_id":"579160"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-103-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-103.jpg","attachment_id":"579159"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-113-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-113.jpg","attachment_id":"579158"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-110-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-110.jpg","attachment_id":"579157"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-113-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-113.jpg","attachment_id":"579156"}]

6 komente në “FOTOT/ Melania, Zonja e Parë seksi e SHBA-ve!”

 1. sali protopapa says:

  Hajt ta paft Hajrin GOPISTI NSHARAKUT. Na thuj kur te vish per vizite zyrtare se dim ne si tja heqim mendjen Donit nga ty.

 2. syleshja ne TV says:

  Respekte! Edhe keto shurrat e televizioneve shqiptare lahen e krihen por ishin te gjitha per kriminelen klinton
  shikoni opinionin dhe te tjeret
  si ka mundesi qe mbahen si te lexuara nderkohe qe populli amerikan i hedh poshte!
  jane thjesht te prapambetura

 3. syleshja ne TV says:

  Respekte! Edhe keto shurrat e televizioneve shqiptare lahen e krihen por ishin te gjitha per kriminelen klinton
  shikoni opinionin dhe te tjeret
  si ka mundesi qe mbahen si te lexuara nderkohe qe populli amerikan i hedh poshte!
  jane thjesht te prapambetura …

 4. syleshja ne TV says:

  Respekte! Edhe keto shurrat e televizioneve shqiptare lahen e krihen por ishin te gjitha per kriminelen klinton
  shikoni opinionin dhe te tjeret
  si ka mundesi qe mbahen si te lexuara nderkohe qe populli amerikan i hedh poshte!
  jane thjesht te prapambetura ……

 5. syleshja ne TV says:

  Respekte! Edhe keto shurrat e televizioneve shqiptare lahen e krihen por ishin te gjitha per kriminelen klinton
  shikoni opinionin dhe te tjeret
  si ka mundesi qe mbahen si te lexuara nderkohe qe populli amerikan i hedh poshte!
  jane thjesht te prapambetura ……..

 6. qiri says:

  Dhelpra do t’a zbukuroje Shtepine e Bardhe dhe do t’a ktheje ne ngjyre ari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *