FOTOT/ Në Shqipëri plas humori pas zgjedhjes së Trump: Bye bye, Llotaria Amerikane

Në rrjetet sociale ka plasur humori pas zgjedhjes së Donald Trump, president i SHBA-së.

Edhe në Shqipëri, ironia është në maksimum, sidomos për shkak të deklaratave të kryeministrit Rama ndaj Trump dhe faktit se ky i fundit është kundër pranimit të emigrantëve në SHBA.

Në morinë e mesazheve të urimit për Trump, ky mesazh i shkruan në mënyrë ironike nga DNSH, është më brilanti:

Nuk kam fjalë. Për njerëzit që janë në shënjestër të Trump …meksikanëve, gratë, myslimanët, komuniteti LGBT përfshi edhe Kristi Pinderin, emigrantët, personat me aftësi të kufizuar si Bujar Nishani dhe të gjithë njerëzit me ngjyrë, komuniteti rom, arrixhijtë etj etj …ne nuk do tju zhgënjejmë. Ne do të qëndrojmë me ju.

Kundra Urrejtjes dhe Fanatizmit ??

Së bashku do të qëndrojmë të fortë.

Agron Duka

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-3.jpg","attachment_id":579097},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-1.jpg","attachment_id":579095},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor.jpg","attachment_id":579099},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/faqe-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/faqe-2.jpg","attachment_id":579100},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-2.jpg","attachment_id":579096},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-4.jpg","attachment_id":579098},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/humor-5.jpg","attachment_id":579102},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-5-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-5.png","attachment_id":579178},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-3-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-3.png","attachment_id":579179},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-4-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-4.png","attachment_id":579180},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-3-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-3.png","attachment_id":579181}]

4 komente në “FOTOT/ Në Shqipëri plas humori pas zgjedhjes së Trump: Bye bye, Llotaria Amerikane”

 1. Coli says:

  Nuk ka gje per te qeshur te ai mesazhi,miliona refugjate qe nuk kane letra perfshi shqiptaret do ta vuajne kete zgjedhje. Majeni mend.

  1. Edkari says:

   Nuk do kerkoje te ike askush mbasi
   shkaktari eshte Edi Rama qe nuk do jete me
   e keqja dhe do shkoj te paguaje c’ka bere

 2. Plaku Xhuxhumaku says:

  Ajo fotoja “Nderkohe ne Surrel” dhe ajo tjetra “Ne momentin qe merr vesh…..” jane fantastike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *