FOTOT/ Nuk i mbajnë më nervat! Mbështetësit e Clinton përleshen me ata të Trump

Duket se mbështetësit e Clinton nuk mund ta kapërdijnë humbjen dhe janë përplasur fizikisht me mbështetësit e Donald Trump.

Përpara Shtëpisë së Bardhë ka pasur përleshje mes tyre dhe u desh ndërhyrja e policisë të qetësoheshin gjakrat.

Përplasje kanë ndodhur edhe në qytete të tjera teksa nuk ka të lënduar rëndë, por vetëm dëme materiale.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-116.jpg","attachment_id":579238},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-113-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-113.jpg","attachment_id":579239},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-116.jpg","attachment_id":579240},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-106-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-106.jpg","attachment_id":579241},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-95-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-95.jpg","attachment_id":579242},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-83.jpg","attachment_id":579243},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-69.jpg","attachment_id":579244},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-62.jpg","attachment_id":579245},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-52.jpg","attachment_id":579246}]

4 komente në “FOTOT/ Nuk i mbajnë më nervat! Mbështetësit e Clinton përleshen me ata të Trump”

 1. PD says:

  qenkan si demokratet shqiptare qe nuk pranojne humbjen

 2. PD says:

  qenkan si demokratet shqiptare qe nuk pranojne humbjen…

 3. R.Regan says:

  Edvin Ramallari sot ishte si gomari Buridanit,mes Bruxelit dhe Washingtonit.S dinte nga te mbante i mjeri dhe cofi mes te dyve.Si ishte me ndjenjat sot idioti.

 4. stolicknaja says:

  u hodhen ne sulm muslumanet shqiptaret zezaket dhe aziatiket per te plackitur se nuk u pelqen vota e lire e amerikaneve te bardhe autokton,erdhi ora per spastrime dhe ne europe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *