FOTOT/ Qyteza e vogël ballkanike, që feston më shumë se kushdo zgjedhjen e Trump

Banorët e fshatit slloven Sevnica, vendlindja e Zonjës së Parë të sapozgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, festoi sot në mëngjes fitoren e burrit të saj, Donald Trump, në zgjedhjet presidenciale amerikane me shampanjë dhe muzikë nëpër rrugë.

Banorët e fshatit slloven Sevnica, vendlindja e Zonjës së Parë të sapozgjedhur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, festoi sot në mëngjes fitoren e burrit të saj, Donald Trump, në zgjedhjet presidenciale amerikane me shampanjë dhe muzikë nëpër rrugë.Fotografitë e publikuara në Balkan Insight janë bërë nga Matej Leskovsek.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-117-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-117.jpg","attachment_id":579283},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-114.jpg","attachment_id":579284},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-107-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-107.jpg","attachment_id":579286},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-96-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-96.jpg","attachment_id":579287},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-84-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-84.jpg","attachment_id":579289},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-70-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-70.jpg","attachment_id":579290},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-63-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-63.jpg","attachment_id":579291},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-53-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-53.jpg","attachment_id":579292},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-117-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-117.jpg","attachment_id":579285}]

1 komente në “FOTOT/ Qyteza e vogël ballkanike, që feston më shumë se kushdo zgjedhjen e Trump”

 1. katnary nga ur brrari says:

  ha haaa ha !
  sa gallat! si jan njerzit! kudo njilloj jan. si majmun!
  e ca lidhje ka ky katund me ameriken?! meqe ka le katunarja e bukur atje?!
  tash ata katunaret ne slloveni endrrojn presidentin amerikan t vij ti vizitoj dhe ti japi nanji lek!
  sikurse shqiptaret edhe kta sllovenet njilloj qenkan. flutrojn me pras n sum!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *