FOTOT/ Yjet e futbollit “çmenden” pas Trump, i kopjojnë modelin e flokëve

Donald Trump është zyrtarisht presidenti i 45-të i Amerikës.

Mes shumë gjërave nga sjellja dhe pamja e tij, natyrisht që binte në sy modeli i flokëve.

Dhe tani që ai ka fituar, rrjeti ka shpërthyer në fotomontazhe.

Mes tyre ka edhe shumë futbollistë apo trajnerë të njohur që kanë “kopjuar” stilin e Trump.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/5-2.jpg","attachment_id":"579189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-1.jpg","attachment_id":"579185"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-2.jpg","attachment_id":"579186"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-3.jpg","attachment_id":"579187"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-5.jpg","attachment_id":"579190"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-6.jpg","attachment_id":"579191"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-8.jpg","attachment_id":"579193"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Modelet-e-flokeve-9.jpg","attachment_id":"579194"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *