Kjo është brilante/ Kryetari i PD-së: Faleminderit popullit amerikan që s’u magjeps nga Rama, siç bënë dibranët. Tani ta tërheqim zvarrë

bejkoDemokratët shqiptarë pas fitores së Trump, kanë shpërthyer kundër Ramës.

Por më brilanti është kryetari i PD-së së Gjirokastrës, Ronald Bejko.

Ai falenderon popullin amerikan që nuk e dëgjoi Ramën, ashtu siç bënë dibranët.

Nëse do fitonte Klinton, do ishim të dënuar të duronim suratin e këtij që shikoni në foto këtu poshtë që si lugat do na shfaqej në mesnatë në ekran duke ja detikuar vetes dhe llapaqenërisë së tij fitoren e saj pas prononcimit idiot si një megalloman i sëmurë që është.

Faleminderit popullit amerikan që nuk u “magjeps” nga “oratoria” e tij siç ndodhi të magjepsej populli dibran apo siç po magjepset Vilma Ikonomi, dhe Vilmat e tjera të miliardave të vjedhura, kur thonë se “Brandi shqiptar e ka emrin Edi Rama” ( Enver Hoxha, fanari ndiçues i gjithë botës)

E dimë që Shqipëria është shumë e vogël për të qenë në qendër të vëmendjes të fuqive të mëdha për çdo ditë e për çdo muaj, por ky për atë që ka thënë duhet të dorhiqet para se sa ta heqin zvarrë”, shkruan ai.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...