VIDEO/ Nga “Sex and the City” te “Wrestlemania”: Aktori Trump

trumpDonald Trump ka pasur një pasion të hershëm për televizionin dhe natyrisht di si të shfaqet mirë në të.

Ai ka marrë pjesë në disa fragmente të filmave shumë popullorë si “Sex and the City”, “Home Alone”, ka qenë në “Wrestlemania” etj.

Ja video me disa role episodike të tij.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *