Zeni ndihet i “plotësuar” me fitoren e Trump

zeniNuk kishte si të mungonte djali i ish-kryeministrit në këtë dalldi që ka kapur disa ithtarë të fitores së Trump si president i SHBA.

Djali i Sali Berishës, Shkëlzeni (i njohur si “Sypeshkaqeni”) , ironizon kryeministrin Edi Rama pas fitores së Donald Trump në garën presidenciale të SHBA.

Ramën më parë e ironizoi edhe kryedemokrati Lulzim Basha, ndërsa demokratë të shumtë duket se e kanë parë fitoren e Trump si një kundërshti ndaj Ramës, i cili u shpreh hapur kundër tij.

“Të gjithë udhëheqësit e botës se lire sot urojne presidentin e zgjedhur te SHBA …. Me perjashtim te karabushit tone qe, llap atehere kur duhet te heshte dhe ngel me gisht ne goje tani qe flasin te gjithe”, shkruan Shkëlzen Berisha, dhe poston një fotomontazh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/zen-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/zen.jpg","attachment_id":579271}]

3 komente në “Zeni ndihet i “plotësuar” me fitoren e Trump”

  1. Albania says:

    Do ti cosh arminen per ndonje nate me duket se Trumpit i pelqejne baxhellat.

    1. Eltoni says:

      ahahahahaha orgji me arminen+xenin urraaaaaa per trump…

  2. A ke sy e faqe ti o sy peshkaqen me gojen tende te ndyre te komentosh Edi Ramen…o gjakpires ju zente haku i popullit…o maskara…po si yt ate je nje qen i zgjebosur…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *