Berisha gajas Kuvendin: Mos u gëzoni kot, negociatat nuk janë hapur. Ramës i ka ardhur ngordhja

berishaNjë ditë pasi Komisioni europian rekomandoi hapjen e negociatave për Shqipërinë, Sali Berisha thotë se kjo gjë nuk ka ndodhur.

Sipas tij, negociatat do t’i hapë PD pas dy vitesh kur të vijë në pushtet, edhe pse në fakt PD votoi kundër Shqipërisë.

“Do të duhen të paktën dy vite për t’u hapur negociatat.

Domethënë do i hapë Partia Demokratike.

Këta e thanë zyrtarët e Komisionit Europian.

Ndaj mos u gëzoni kot o mashtrues ordinerë.

Ka Komision, për fat të keq dhe për shkakun tun dhe të Ramës, nuk i hapi negociatat.

Ne kërkonim që negociatat të hapeshin pa kushte.

Kemi bërë përpjekjet më të mëdha që të hapeshin negociatat.

Zbatimi i reformës në drejtësi, është kusht për hapjen e negociatave.

Së përfundim negociatat nuk u hapën.

Rama pengoi hapjen e negociatave, por edhe pak muaj i kanë mbetur në pushtet.

Këtij qeni i ka ardhur ngordhja”, tha Berisha, deklaratat e te cilit kane shkaktuar te qeshura te deputetet.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Berisha gajas Kuvendin: Mos u gëzoni kot, negociatat nuk janë hapur. Ramës i ka ardhur ngordhja”

 1. €piriiiiii says:

  Gjeni 1 Doktor te Psikiatrise per plakun Mere te P.Derave. si ky i Marrè Psiqik paska shume te tjer ne Shqipèri gjith ata qe i shkojne pas dhe i mbajne iso.

 2. Eni says:

  Bo bo saa keq e keni shkrujt. Ter gabime. Korigjojini se sju ka lezet. Sa per salen kakardhira ka nxjer nga goja dje, sot e per mot.

 3. j says:

  MALOKU SPIUN KUSHEDI ÇA KA SHPIF NE BRUKSEL,SE E KA ZANATIN E VJETER.

 4. harillaqi says:

  Pse o njerez normal mereni me nje njeri anormal? Ai eshte i çmendur.Por me e keqja eshte se ai ka çmendur edhe Bashen me disa deputete te tjere te pd-ke.Keshtu ka per te ecur pd-ke,rrukullim,e do perfundoi ne humner.Pd-ke po i vjen fundi ashtu siç po i vjen ngordhja Sali Qenberisha.

 5. mirel says:

  Ik mor qen, se mos hash ti ndonje koqe plumbi
  Boll kane duruar njerezit. Po i acaron me shume se cduhet.

 6. Kosova e Lire says:

  Ky Bastardi Serbo-Malazez Vella i Karaxhixhit vetem Vjelle Vrere Kunder Shqipetareve..Kush eshte PD-ja Mor KRIMINEL??Mbesa Jote eshte e mire per tja ber jo vetem nje here…
  SALI BERISHA Krimineli ne Kupolen e Politikes Shqipetare….NE LITARE DHE NE MESE TE TIRANES LIVE..lol

 7. I biri sheqeres dhe i partizanit serb says:

  I biri sheqeres nuk dorzohet ,kerkon vetem rremuja qe ti shpetoj drejtesis. Sa here qe flet shqip vetem helem nxjer nga goja e qelbur e tij. Kur do vij ajo dite qe te shpetoj vendi nga ty ndyrsir .

 8. DIA says:

  E para kush e shkruan kete pacavure te vere emer e mbiemer, e dyta Sale Serbi ne kete rast thote nje te vertete qe negocjatat nuk jane hapur dhe ti pallosh gazetar meso shqip se nuk eshte enjejte hapja e negocjatave me marjen e rekomandimit, mos ngaterro karin me sqeparin edhe nese te paguan Edrumpalla, Sala eshte tradhetar dhe kriminel po nuk eshte budalla, di cfare thote ky palloshi i gjate qe do te na mbushe mendjen qe grrasua eshte gjalpe se shket eshte budalla.

 9. grig says:

  Eshte rend SB!
  Forca Km. Para siç thote Sala. Eshte rradha jote! Kingu i Shqiperise!

 10. be-X says:

  shume po duron ky popull nga lavirja e quajtur: Sali Berisha!
  por dardha e ka bishtin prapa o Sali protopapa!

 11. albaniafirst says:

  Qe Rames I ka ardhur “ngordhja” ke vite qe na e thua doctor effendi, por per fatin tend te keq, ai eshte gjalle e shendoshe.
  Doktor Mortjes I ka ardhur fundi dhe leh rrugeve si qen I terbuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *