VIDEO/ Xhihadistët e vegjël therin katër burra, dhe i dërgojnë mesazh “qenit” Putin

kidsISIS ka publikuar një tjetër video nga ekzekutimet makabre.

Videoja thuhet se është xhiruar në Irakun verior.

Dy fëmijë, që thuhet se janë rusë, shihet tek ekzekutojnë pengjet.

Ata ndërkohë i dërgojnë edhe një mesazh presidentit rus.

“Asgjë nuk do të të shpëtojë, qeni Putin”, thotë një prej fëmijëve.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Xhihadistët e vegjël therin katër burra, dhe i dërgojnë mesazh “qenit” Putin”

  1. A i sheh keto video Xhon Kerri et lideret Boterore e europiane. keta jane terroristet dhe Jo Assad dhe Ushtria e tij. Pse nuk reagon kunder issit dhe terroristeve po reagon kunder Rusise dhe Assad qe duan te shkaterrojne isisin.
    Bravo Rusia , Bravo Assad.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *