Zv/ministri rus: Po, kemi kontaktuar me Trump gjatë fushatës!

putin_trump-620x356Qeveria ruse ka qenë në kontakt me anëtarë të fushatës së Donald Trump.

Kështu ka deklaruar një zyrtar i lartë rusë.

Zv/ministri i Jashtëm rus Sergei Ryabkov tha se ka patur komunikime mes Rusisë dhe organizatorëve të fushatës së Trump, por pa përmendur emra.

Zëdhënësit e Trump kanë refuzuar të përgjigjen për momentin.

Zyrtari rus e dha deklaratën për agjencinë ruse Interfaks.

“Sigurisht, ka pasur kontakte. Ne njohim shumë prej enturazhit të Trump. Kontakte do të ketë dhe në të ardhmen dhe shpresoj të kemi një bashkëpunim pozitiv me administratën Trump”, tha Ryabkov.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Zv/ministri rus: Po, kemi kontaktuar me Trump gjatë fushatës!”

 1. retorika says:

  trgfs, po kesaj ci thua?

 2. retorika says:

  trgfs, po kesaj ci thua?.

 3. retorika says:

  Edhe femijet e shqiptarve kete betim bejne

 4. dulla says:

  Poshte media mashtruese!

 5. dulla says:

  Poshte media mashtruese!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *