Basha: Banda e Edi Ramës sulmoi tregtarët në Shkodër, zgjidhja është revolta

bashaKreu i PD-së, Lulzim Basha, mbështet tregtarët e duhanit në incidentin e ndodhur paraditen e sotme me inspektorët tatimorë.

Basha ka publikuar në profilin e tij në rrjetet sociale një video nga përleshja fizike mes tatimorëve dhe shitësve ambulantë të duhanit.

Shteti-bandë i Edi Ramës sot në Shkodër, duke grabitur e kërcënuar me armë qytetarët. Ligji është i shenjtë e duhet zbatuar, por kur Edi Rama me bandën e tij është shkelësi më i madh i ligjit në vend, atëherë revolta është zgjidhja. Me popullin nuk luhet. Shqipëria më mirë pa Edi Ramën”, shkruan Basha.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Basha: Banda e Edi Ramës sulmoi tregtarët në Shkodër, zgjidhja është revolta”

 1. Eltoni says:

  o plere-vrases-hajdut-tradhetare-etj po ti vrave diten per diell more pederast car revolte kerkon ate te satome,po zhbllokoje vetingun nga mercenaret e juaj dedja me shoke ta shikojme sesa te vlen bytha e shklyer o VRASESi popullit SHQIPTARE….harrove banditin tend erzen brecanin ne KAVAJE qe dhunuan te medhenj+te vegjel o plere,yyyyyyyttttt llum…

 2. LUAN says:

  Kjo eshte partia e duhur per shqiptaret. Mos paguani asnje detyrim ju ne shkoder se paguajne budallenjte ne qytete te tjera. Ky eshte modeli i PDse. ANTISHTETI. Medet cfare opozite !!!

 3. Oni says:

  Hahaha jam njohes i mire i ligjit fiskal. Kjo pune eshte bere me dhunshem ne kohen tende. E ka ligji akcizes nga viti 2012 dhe i vjetri ka pasur te njejtat parashikime. Ke keshilltare te keq Basha. Mos mbaj femije prane por mer dpecialista. Fatkeqsisht Rama po e shkaterron perfundimisht adm fiskale. Por dhe ti nuk je me mire…

 4. Albania says:

  Ja dhe partia e trustit te kondrabandes qe do ta coje Shqiperine drejte Europes, besojeni Luludhen sepse me kondrabande me vjedhje me shtet pa ligje ashtu behemi si gjithe Europa.E verteta paska qene se Shkodra qenka vendi me me pa kulture dhe edukate ne Shqiperi nje popull qe do te jetoje pa paguar as drita ,uje ,taksa por vetem me kondrabande.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *