FOTOT/ Putin ‘flak’ nga partia politikanen: Ja çfarë bënte në agjencinë funerale

Vladimir Putin ka urdhëruar përjashtimin nga partia dhe pushimin nga funksionet publike të një politikaneje të partisë së tij.

Anastasia Myakina ka publikuar një video ku shihet teksa bën fitness në agjencinë e funeraleve.

Kaq ka mjaftuar që Putin të tërbohet dhe të marrë masa drastike ndaj saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-148-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-148.jpg","attachment_id":580592},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-145.jpg","attachment_id":580593},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-146-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-146.jpg","attachment_id":580594},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-8.png","attachment_id":580595},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-4.png","attachment_id":580596},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Putini-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Putini.jpg","attachment_id":580597}]

1 komente në “FOTOT/ Putin ‘flak’ nga partia politikanen: Ja çfarë bënte në agjencinë funerale”

  1. kapiten anije says:

    O RE kjo eshte KLINTON-ja e vogel ,vajza e Hillarit dhe Billit keni ngatarruar foton !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *