Mavraj kundër masave të sigurisë për Izraelin: S’kemi nevojë për siguri të tepëruar kur dalim nga shtëpia

mavrajMërgim Mavraj, një besimtar i devotshëm, duket se është bezdisur nga masat e sigurisë për ndeshjen me Izraelin, pas arrestimit të disa të dyshuarve si anëtarë të ISIS, të cilët mendohet se kishin si qëllim të bënin akte terroriste ndaj futbollistëve dhe tifozëve të Izraelit.

“Mirësevini në Shqipëri, në vendin e tolerancës e harmonisë fetare.

Ne nuk kemi nevojë për siguri të teprume kur dalim nga shtëpia”, shkruan mbrojtësi i Kombëtares shqiptare.

Ndërhyrja e Mavrajt duket paksa e pavend, duke qenë se informacionet për sulme terroriste nuk mund të anashkalohen.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Mavraj kundër masave të sigurisë për Izraelin: S’kemi nevojë për siguri të tepëruar kur dalim nga shtëpia”

 1. Arusha e Tepelenes says:

  Luaj futboll o Mavraj, se te tjerat nuk mbeten per ty…. Edhe nje gje se harova shko po deshe je i lire te ngresh by… perpjete tek vendi, se nuk te ndalon njeri, por jo ne futboll?!

  1. alban says:

   Nuk keni faj ju klyshat e janullatos..fajin e ka gazeta që ju lejon të replikpni e të fyeni shqiptarët..mavraj është simboli i ekipit tonë dhe gëzon respektin w të gjith shqiptarëve..jz jeni sh të urryer dhe nuk na përçani dot

 2. adi says:

  ty nuk te ndodh gje jo!!!!!
  se nuk bie rufeja ne hale.
  po ti si turk nuk e di qe shqiptaret kane besen dhe nuk mund te turperohen ne bote per ca turq si puna jote.

 3. arber says:

  Mavraj, o RK shiko futbollin se nuk ke men per me teper ti.

 4. nje ish myslyman says:

  Foli edhe Mavraj , islamiku radikal . Ike more , vehabist . Perfaqeson Shqiperine laike e multifetare ti , jo terrorizmin salafit , more vesh ? . Po nuk e ke fjalen per masat e rrepta te policise ti , e ke hallin tek urrejtja prej islamiku , ndaj Izraelit , qe qendron krenar e i pa thyeshem si shtet , edhe pse i rrethuar nga bisha islamike nga te kater anet , por qe i ha te gjalle , sikur edhe levizjen me te vogel te bejne . E kane provuar mjekerqelburit palestinese , egjiptiane , e te tjeret , qe , per tre dite , Israeli mbriti ne Kajro dhe po te kish vazhduar edhe pak dite tjera , kembe islami nuk do te kish mbetur .

 5. FAKT says:

  Une skuptoj pse duhet ta qortojme Mavrajn edhe per kete gje?????? Ai thjesht ka thene qe Shqiperia eshte e nje vend qe ka harmoni….. kurse komentuesit idiote mesiper bashke me gazetarin e keqinterpretojne…..Bravo Mavraj!!

 6. dardan says:

  Me surreter xhihadistash si ty, normal qe vehet ne alarm cdo aeroport e stadium i botes.

 7. arber says:

  Mavraj, Megjithese je llaplesh islamik duhet te dish se kur ambasadori Izraelit ne Beograd ishte i pari qe denonconte dhunen e Milloshevicit kunder Kosovareve ne Kosove, ambasadori i Palestines ne Beograd ishte i pari qe ngrihej ne mbrojtje te Milloshevicit. Ke vite qe jeton ne perendim dhe po llaplesh ke ngel.

 8. Superthiu says:

  O muskiman, shko luj per arabine saudite more qenef islamik…

 9. E verteta says:

  Mavraj eshte thjesht nje taleban shqipfoles qe duhet ta mbylle gojen e qelbur prej turko–arabi shqipfoles.

 10. maximus says:

  kontrollojeni kete turk, se ky ka rezik te fuse ndonje bombe ne stadium, kete e theret gjaku i te pareve te tij turq, na e shpifi ky dreq ,me kete besimin e tij anadollak, ik or dreq jeto ne arabi, ku s’mund te shikosh asgje kristiane. mqns e paske kaq qejf besimin tend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *