FOTOT/ Nga Ivana te Carla Bruni: gjithë femrat e Donald Trump

Trump është martuar tre herë në jetën e tij, por sigurisht nuk është ndalur aty.

Fillimisht ai u martua me Ivanën, nënë e tre fëmijëve të tij: Ivanka, Eric dhe Donald Jr.

Më pas u martua me Marla Maples dhe në fund Melania.

Por nga njëra martesë në tjetrën ai ka patur edhe disa lidhje.

Ja femrat e Trump në rend kronologjik:

Gratë

Ivana Zelnickova Trump, martuar nga 1977 deri në 1992

Marla Maples, martuar nga 1993 deri në 1999

Melania Trump, nga 2005 deri tani

Lidhjet

Gabriela Sabatini, 1989

Rowanne Brewer Lane, 1990

Carla Bruni, 1991

Allison Giannini, 1997

Jackie Siegel, 1998

Kara Young, 2001

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-158-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-158.jpg","attachment_id":"580899"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-155.jpg","attachment_id":"580900"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-156-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-156.jpg","attachment_id":"580901"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-140-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-140.jpg","attachment_id":"580902"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-130-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-130.jpg","attachment_id":"580903"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-116.jpg","attachment_id":"580904"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-98.jpg","attachment_id":"580905"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-84-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-84.jpg","attachment_id":"580906"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-74-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-74.jpg","attachment_id":"580907"}]

7 komente në “FOTOT/ Nga Ivana te Carla Bruni: gjithë femrat e Donald Trump”

 1. kiu says:

  Ishalla nuk fiton Sarkozi si president ne France thuaj, se pastaj do te kete qyfyre kur te behet ndonje takim presidentesh France-Amerike…

 2. kuazimondo cazanova says:

  nese fiton Sarkozi ne Franc atehere do kemi nje program qeveritar francez per te vendosur” te drejten dhe barazin ndermjet shteteve”,dhe do veprohet qe sarkozi ti qij gruan Trumpit. pasketaj “nderi francez” do vihet ne vend. revanshi do jet I plot.
  esht plani I sherbimit secret francez ky.
  haaa…………..

 3. Apostulli i 14. says:

  Nuk prishen maredheniet Franco Amerikane per nji cop p!dh.
  Nese Sarkozija fiton,i jepet leje nga Amerika qe ai te palloj nje nat grun e Trumpit,dhe me kaq “konflikti” mbaron.
  “sy per sy ,e dhemb per dhemb”-thuhet ne dhijaten e vjeter. qe ne kte rast do shkonte: “e q!ve? te q!u. dhe pik” ose me shqip :”po q!ve do te t q!jn”

 4. kurt kurvnori says:

  Paska palluar mir ky mister presidenti.
  paska pallu sa per gjith partin bashk. menjifjal mund te fitoj titullin honoris “pidhar I partis”!
  sala e ka problem ,sepse dihet qe Sal Besniku ka pallu vec nji p!dh n jeten e tij. Lirijen e Shkinis.
  nuk e dijm se c mendo sal monisti ne seks.,per donall trumph sekso pluralistin.

 5. Xh.Mziu says:

  KINI HARRUAR BREGUN E INTEGRIMIT MONIKEN E LIKES DHE GRUAN E PANDIT

 6. Sokol says:

  Po ju te Temes i numro i trumpit p…. se skeni pune tjeter

 7. Arsen says:

  Sa me teper te plakesh aq me te bukura te behen dashnoret…. Kuptohet shkon ne perpjestim te drejte me rritjen e gjendjes ne llogari bankare….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *