Deputeti i PS: Do doja të pikturoja Grida Dumën, ia vlen

Deputeti Eduart Ndocaj, i njohur nga shumë si deputeti ‘kaubojs’ ka bërë një rrëfim të shkurtër për pasionin e tij për pikturën në emisionin “Thumb”.

Ai gjithashtu ka treguar edhe se cilën nga gratë e politikës do të dëshironte të pikturonte.

“Mendoj se do të zgjidhja Grida Dumën, ja vlen ta pikturosh.” – është shprehur Ndocaj me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/ndocaj-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/ndocaj.jpg","attachment_id":581475},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/grida-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/grida-2.jpg","attachment_id":454423},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/11\/grida-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/11\/grida.jpg","attachment_id":423647},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/09\/grida-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/09\/grida.jpg","attachment_id":406765},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/06\/grida9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2015\/06\/grida9.jpg","attachment_id":384668}]

3 komente në “Deputeti i PS: Do doja të pikturoja Grida Dumën, ia vlen”

  1. fashisti says:

    ,…ta pikturoje apo ta… palloje!

  2. says:

    Dhe Leonardo Di Caprios i pëlqen feminizmi.

  3. VF.LP says:

    Sa poshte ka rene Shqiperia me deputete te tille ,kjo do te thote qe injoranca e shqiptarit eshte aq e madhe sa voton njerez si puna e ketij trapit…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *