FOTOT/ Michelle dhe Barack Obama: Një “love story” e vërtetë!

Prezantimi ndaj publikut i çiftit Obama u bë në fushatën e 2007, por historia e tyre nisi shumë më herët, thuajse dy dekada më parë kur Michelle Robinsonit iu caktua si mentor Barack Obama në studion ligjore në Çikago, “Sidley dhe Austin”.

Shumë vitë kanë kaluar që atëherë, por çifti presidencial në largim duket njësoj i dashuruar.

Në galerinë e fotove sjellim disa prej pamjeve më të bukura të çiftit presidencial.

Fotot: Revista Time

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-166-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-166.jpg","attachment_id":"581270"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-164-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-164.jpg","attachment_id":"581271"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-164-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-164.jpg","attachment_id":"581272"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-148-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-148.jpg","attachment_id":"581273"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-138-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-138.jpg","attachment_id":"581274"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-124-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-124.jpg","attachment_id":"581275"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-104-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-104.jpg","attachment_id":"581276"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-88-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-88.jpg","attachment_id":"581277"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-78.jpg","attachment_id":"581278"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-63-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-63.jpg","attachment_id":"581279"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-52.jpg","attachment_id":"581280"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-44.jpg","attachment_id":"581281"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-31.jpg","attachment_id":"581282"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-25.jpg","attachment_id":"581283"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-22.jpg","attachment_id":"581284"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d16-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d16-15.jpg","attachment_id":"581285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d17-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d17-13.jpg","attachment_id":"581286"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d18-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d18-10.jpg","attachment_id":"581287"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d19-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d19-10.jpg","attachment_id":"581288"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d20-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d20-9.jpg","attachment_id":"581289"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d21-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d21-6.jpg","attachment_id":"581290"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d22-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d22-4.jpg","attachment_id":"581291"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d23-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d23-3.jpg","attachment_id":"581292"}]

7 komente në “FOTOT/ Michelle dhe Barack Obama: Një “love story” e vërtetë!”

 1. says:

  Vetëm divorci jep me kuptuar nëse Obama ka abuzuar me gocat e tijë

 2. Fiqiri says:

  Eshte e kunderta e asaj qe thoni. Nuk u caktua Barak Obama si mentor i Mishelle Robinsonit, por kjo e fundit si mentore e tij ne firmen ligjore ku Barak Obama u punesu pas perfundimit te shkolles per avokat.

 3. fashisti says:

  e pallon mir baraku mishelen prandaj si ndahet mishela. si delja dashit.

 4. Sokol says:

  Obama palloi Beyonce dhe Mishela per inat shkoi me nje secret service zezak.mos na cani sumen me kto artikuj fals.gjith amerika i pa turinjte e gorilles kur Baraku po flirtontr princeshe daneze ne stadium ne evrope.martesa e tyre eshte per karriere dhe per hir te femijve.njesoj si Billi me Hillarin

 5. ?? says:

  Ti qeke bo per gjynof mër daj

 6. Komunisti says:

  Fashisti nuk arrij te kuptoj se si mund te mendosh dhe shkruash kaq ndyre?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *