Teoria e çuditshme: Donald Trump ka lindur në Pakistan!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Donald Trump është njeriu më i diskutuar ditët e fundit, pasi u zgjodh president i Amerikës.

Por në rrjet po qarkullon një teori tejet e çuditshme sipas së cilës ai ka lindur në Pakistan.

Në Tuitter është publikuar një kronike e një televizioni që besohet se është nga Pakistani.

Ai thotë se Trump ka lindur në Ëaiziristan dhe lëvizi drejt Amerikës pasi i vdiqën prindërit.

Nëse diçka e tillë do të ishte e vërtetë, ai do të humbiste direkt presidencën.

Por me shumë mundësi është thjesht një sajesë për të tërhequr vëmendjen.

Kujtojmë që Trump akuzoi Obamën se nuk kishte lindur në SHBA, por presidenti ia vërtetoi me çertifikatën e lindjes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-177-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-177.jpg","attachment_id":"581523"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-172-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-172.jpg","attachment_id":"581524"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-172-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-172.jpg","attachment_id":"581525"}]
        
        Loading...
        

3 komente në “Teoria e çuditshme: Donald Trump ka lindur në Pakistan!”

  1. Tolia says:

    Osht me prejardhie nga gjermania gjyshi vet ka le ne gjermani dhe ne 1887 u arratis për n’amerik se sdojte me bo ushtrin

  2. says:

    Anglia është e lënduar nga një thashetheme e panevojshëm.

  3. Anteu says:

    E shikoni o Arnauta ka lindur ne Pakistan me prejardhje nga fisi Hunza te Megas Aleksandros pra eshte Hellene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *