VIDEO/ Armina me gjoksin jashtë flet për “sekretet” e lidhjes me Zenin

Armina Mevlani (8)Armina Mevlani, dashnorja e Shkëlzen Berishës, flet për “sekretet” e lidhjes së saj që për shumë kohë u mbajt e fshehtë.

Armina shprehet se, tashmë që gjërat janë bërë publike e ka më të thjeshtë të dalë në publik me Shkëlzenin. Ndërsa tregon se ai nuk është shumë i dhënë mbas festave dhe dritave të prozhektorëve.

“Si çdo lidhje publike deri sa çifti sigurohet, nuk mund të jetë menjëherë publike. Pritëm sa kaloi pak kohë, sigurisht që ishte e vështirë. Tani ruhemi nuk mund të them që nuk ruhemi sepse nuk mund të jemi gjithmonë kudo duke ecur thjeshtë. Por mund të jemi të pranishëm ë evente, mund të shkojmë në teatër, kinema si të gjithë çiftet e tjerë”, u shpreh Armina.

Armina Mevlani foli për gazetën “Express” nga eventi i prezantimit të koleksionit të ri të veshjeve të Elvana Gjatës dhe Valdrin Sahitit.

 


armina mevlani ne altar by gazetaexpress-shqiperi

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Armina me gjoksin jashtë flet për “sekretet” e lidhjes me Zenin”

 1. TR says:

  Armina duhet te mos krenohet shume e gjoksin e saj te varur si gjoks plakash ,as me parate te pista te xenit .

 2. Xhemi says:

  C’eshte ky titull o Tema, me gjoksin jashte….?!
  Jemi ne demokraci, per keto luftuam dhe shyqyr qe erdhi kjo dite, amin….
  …..Melania me gjoksin e bythen jashte shkoi te Shtepia e Bardhe, ju diskutoni Karminen m’Shqipni.

 3. vlora.vlora says:

  prape me kete kurven ,po na plaset more ne gjithe gazetat na nxirni kurven e vogel supermbesen dhe kete plaken e madhe

 4. 1234 says:

  Po Sali berisha u lodh tu shajt koleget ne parlament, keshtuqe zoti berisha do ishte mire te mbyllte gojen kur ka te tilla brenda shtepise se tij.

 5. Eltoni says:

  armina paska menje te keqe kohet e fundit sidukt xeni nuk e knaq sa duhet,armina hard

 6. albti says:

  Problemi nuk eshte se cfare ajo nxjerr jashte qe tja shohin te tjeret po me cfare pislleqesh i blen ato rroba apo stoli qei mbulon nganjehere ato pjese te trupit dhe kush i vjedh parate e shqiptareve.

 7. Fatosi-kosove says:

  E nxori e se nxori gjoksin kjo “artiste” duhet te mendoj se nje dite do ti ndodhi siq i ndodhi njerkes se saj,sadijes ku xeni e flaki ne rruge edhe pse kishte dy femije me te,edhe pse per nga mosha mund te ishte edhe vet i biri i saj,prandaj kjo armina duke e pare veten si te pershtatshme per kete kategori i eshte futur xenit ne xhep jo per bukurine por per tu bere e famshme dhe per pasurine,dhe sapo xeni ta mesoj kete do ta nderron me cullaken e radhes e mjerisht te tilla kemi bukur shume,por per tu bere e xenit duhet plotesuar nje kusht;
  te jete kurve si ai vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *