FOTO që ka shpërthyer rrjetin: Çfarë bën nudistja aty?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo foto ka marrë qindra mijëra klikime dhe shpërndarje në rrjet.

Një çift i sapomartuar po kryente albumin e martesës.

Ata kishin shkuar në Plazhin Baker në San Francisco për të shkrepur disa foto.

Por një femër nudiste që po lahej u shkatërroi foton.

Plazhi Baker është ndër vendet më të fotografuara në Kaliforni.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-180-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-180.jpg","attachment_id":"582302"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-185-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-185.jpg","attachment_id":"582301"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-180-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-180.jpg","attachment_id":"582303"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *