FOTOT/ “Meshkujt janë qenër, ndaj duhet të paguajnë”: Sheqerkat milionere dhe “babushët” e tyre

Ato janë motra dhe përveç këtij fakti i bashkon edhe profesioni i tyre: ai i “sheqerkave”.

Alexis Gray dhe motra e saj Marisela Guzman prej vitesh jetojnë me “shoqërimin e meshkujve”.

Bëhet fjalë për një lloj prostitucioni modern, ku femrat shoqërojnë meshkuj kryesisht të moshuar, në këmbim të parave.

Seksi nuk është detyrim, por duke qenë se paguhet mirë asnjëra nuk i  thotë jo.

Motrat kanë blerë shtëpi dhe makina luksoze falë këtij profesioni.

Alexis jeton tashmë në një shtëpi me qira që ia paguan “babushi” i saj dhe i ka blerë edhe një BMË 13 mijë dollarë.

Motra e saj ishte me pushime në një resort luksoz në Kosta Rika me partnerin e saj, por u nda pasi ai ra në dashuri dhe i propozi për martesë.

Natyrisht që kjo nuk ishte gati për këtë gjë.

Motrat thonë se meshkujt duhet të paguajnë për shoqërinë e tyre.

“Meshkuj janë të gjithë qenër. Kanë dëshira të çuditshme dhe perverse. Duhet të paguajnë çdo sekondë që kalojnë me ne”, thonë ato.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-194-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-194.jpg","attachment_id":582432},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-190.jpg","attachment_id":582433},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-189-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-189.jpg","attachment_id":582434},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-170-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-170.jpg","attachment_id":582435},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-160-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-160.jpg","attachment_id":582436},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-122.jpg","attachment_id":582437},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-102-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-102.jpg","attachment_id":582438},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-89-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-89.jpg","attachment_id":582439},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-73-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-73.jpg","attachment_id":582440},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-56-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-56.jpg","attachment_id":582441},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-48-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d12-48.jpg","attachment_id":582442},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d13-34.jpg","attachment_id":582443},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-27-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d14-27.jpg","attachment_id":582444},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d15-24.jpg","attachment_id":582445},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-145.jpg","attachment_id":582447}]

1 komente në “FOTOT/ “Meshkujt janë qenër, ndaj duhet të paguajnë”: Sheqerkat milionere dhe “babushët” e tyre”

  1. Qerosi says:

    Me mire palloj turkofagusin mu ne lule te bythes sesa keto te dyja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *