FOTOT/ Modelja seksi gjen “fatin” te egjiptiani 63-vjeçar

Ajo u bë e njohur për mbarë botën falë pjesëmarrjes në klipin e Justin Bieber, por Xenia Deli njihej edhe për pozat e saj të nxehta në revistën “Playboy”.

Por pas shumë mundi, duket se i ka trokitur fati në derë.

Ajo është martuar me miliarderin egjiptian Fathi Rabah Al Sharif, 63 vjeç.

Ata bënë një dasmë luksoze që u kushtoi 1 milion euro, në Santorini të Greqisë.

Tanimë ata janë duke shijuar pushimet mes Zvicrës, Parisit dhe Lisbonës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-188-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-188.jpg","attachment_id":"582356"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-183-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-183.jpg","attachment_id":"582357"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-183-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-183.jpg","attachment_id":"582358"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-165-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-165.jpg","attachment_id":"582359"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-155-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-155.jpg","attachment_id":"582360"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-142-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-142.jpg","attachment_id":"582361"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-119-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-119.jpg","attachment_id":"582362"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-100-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-100.jpg","attachment_id":"582363"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-88-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-88.jpg","attachment_id":"582364"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-72.jpg","attachment_id":"582365"}]

4 komente në “FOTOT/ Modelja seksi gjen “fatin” te egjiptiani 63-vjeçar”

 1. max w wello says:

  si thon?
  pac fatin e kurves!
  kjo esht martu me paret e egjyptasit.
  ben “muuuu”!
  se po t ishte per djalosh dashnije ka pa mas rrugve te qyteteve ,me muskuj,dhe te paraqitshem,por cedo,pa para.
  ce do burrin pa para?
  per tu q!?
  ja u q!ve nji nat,dhjet nji muaj nji vit. po pastaj? kush do I sjell paret me jetu?
  djalosh bukuroshi xhepcpu s ka lek. ky “pakushi” ka lek dhe e ngre edhe me vjagra perpjet manallin.///
  ah bot e qelbur!
  martohet plaku me mbesen e vet te bukur vec se ka pare. presidenti 70 miljard vjec I lasht,martohet me top modele 20 e ca vjecare… vecse ka pare!
  dhe lujn rrolin sikur kan dashni.
  e ca dashnije do ket ajo>? per rrudhat e lekures se plakut ne krevat? apo per dhjamin e barkut qe perhapet ne dyshek si brum byreku…
  vari kart edhe demokracies.
  sikur na u duk dicka po dul kot fare.
  me lek bo cdo gjo. ble edhe dashnore edhe gru!
  bible nuk thot kshtu. bible thot tjeter. martesa esht e shenjt thot bible. dmth esht ndjenj hyjnore dhe jo interes parash toksore.
  megjithse s m hyn ne xhep lajme te tilla te ngjallin trishtim kur shef sesa e padrejt esht bota.
  ne shqipni ngelen cunat beqar se s kan lek. ne bot martohen pleqt me p!dhna ultra vec se kan lek!
  te q!fsha ekonomin e tregut. qe e shkatrroj jo vetem njeriun dhe e futi edhe n mut per lek,por po shkatrron edhe familjen duke martu njerzit per interes leku.

 2. haxhi mjeku says:

  In mendoj se shkrimtare te shquar “antikomuniste” si Is Kadar me kompani,duhet te shkruajn dhe te merren me ngjarje te tilla kur femna shitet per lek si delet ne tregun e gjos. Vecse tash tregu esht martesa.

 3. Qejfliu says:

  Po sikur edhe 100 vjeç po te jesh ajo te jep fuqine e 25 vjeçari. Na bere ecim me tre kembe tani moj lepurushe. Vetem ? vetem ? e hedh …. perpjete.

 4. Ai qe te qi says:

  Ua garantoj qe cdo djal beqar dhe shumica e burrave te martuar do martoheshin me nje supermiliardere ! Esht natyra e njeriut ajo e rrugesh shkurt . Cmund ta quajm ket gje qe burrat jan kurva – dele – etj ? Nje femer qe jeta e saj nuk esht vetem rrocka normal qe mendon per te ardhmen e vet . Ne fakt ne shqiptaret shquhemi me teper per tu shitur shum shpejt , nese dikush do i ofroj 99% te shqiptareve 1miliard lek per ta qir ne byth ata 99% to e benin . Megjithate ti gazetar qe ke ber ket shkrim je vk dhe endrra te tilla shikon shpesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *