FOTOT/ Të dashurës së armikut (të vdekur) të Putin, i dalin foto nudo

Pati një jehonë të madhe vrasja e Boris Nemtsov vitin e kaluar.

Lideri i opozitës ruse dhe armik i përbetuar i Putin u vra me një stil mafioz në Moskë.

Me të ishte dhe e dashura ukrainase, Anna Duritskaya 24 vjeç.

Ukrainasja refuzoi të japë dëshmi në gjyqin që u mbajt në Rusi.

Pavarësisht dyshimeve se vrasja u porosit nga Putin, nuk pati prova që ta lidhnin atë.

Por tani disa media në Rusi kanë nisur të sulmojnë modelen ukrainase duke i publikuar foto nudo.

Ajo deklaron se sulmi vjen “nga lartë”.

55-vjeçari Nemtsov shihej si i vetmi rival i denjë për të larguar nga pushteti Vladimir Putin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-186-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-186.jpg","attachment_id":582308},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-181-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-181.jpg","attachment_id":582309},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-181-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-181.jpg","attachment_id":582310},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-163-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-163.jpg","attachment_id":582311},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-153.jpg","attachment_id":582312},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-140-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-140.jpg","attachment_id":582313},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-117-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-117.jpg","attachment_id":582314},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-98.jpg","attachment_id":582315},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-86.jpg","attachment_id":582316},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-70-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-70.jpg","attachment_id":582317},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d11-54.jpg","attachment_id":582318}]

1 komente në “FOTOT/ Të dashurës së armikut (të vdekur) të Putin, i dalin foto nudo”

  1. Albani says:

    I kalova me nxitim fotot,………..por u zhgenjeva.

Lini një Përgjigje te Albani Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *