FOTOT/ Zogu-Trump: Fazani që po çmend rrjetin!

Donald Trump ka shumë gjëra të çuditshme në kokën e tij, dhe natyrisht edhe flokët.

Ato janë bërë shumë herë objekt humori dhe fotomontazhesh të ndryshme.

Por në Kinë duket se kanë gjetur “sozinë” e Trump.

Bëhet fjalë për një lloj fazani që ka një pamje të ngjashme me flokët e Trump.

Fotot e tij janë shpërndarë mijëra herë në rrjet dhe natyrisht humori nuk ka munguar.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-193-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-193.jpg","attachment_id":582425},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-189-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-189.jpg","attachment_id":582426},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-188-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-188.jpg","attachment_id":582427},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-169-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-169.jpg","attachment_id":582428},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-159-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-159.jpg","attachment_id":582429}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *