FOTO+VIDEO/ Adoleshentët rusë transmetojnë “live” betejën me policinë dhe vetëvrasjen

Dy adoleshentë rusë kanë transmetuar direkt në “Periscope” momentin kur u përplasën me armë me policinë dhe vetëvrasjen e tyre.

Videoja që ka shokuar shikuesit më pas është fshirë nga rrjeti, duke lënë vetëm disa fragmente nga momenti i përplasjes me policinë.

Një 15-vjeçar i quajtur Denis dhe e dashura e tij Katya nisën të qëllonin me armë pa shkak.

Kur erdhi furgoni i policisë nisën të qëllonin edhe ndaj tyre.

Fjalët e tij të fundit ishin “Mos u mërzisni, do largohem me stil”, dhe më pas qëlloi veten me pistoletë.

Të njëjtën gjë bëri edhe e dashura e tij Katya pak sekonda më vonë.

Policia gjeti armë, dollarë dhe disa fishekë e saçma në banesën e tyre.

Nuk dihet arsyeja që i çoi të rinjtë në vetëflijim.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-182-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-182.jpg","attachment_id":"582251"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-177-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-177.jpg","attachment_id":"582252"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-177-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-177.jpg","attachment_id":"582253"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-160-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-160.jpg","attachment_id":"582254"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-150-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-150.jpg","attachment_id":"582255"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-137-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-137.jpg","attachment_id":"582256"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-114.jpg","attachment_id":"582257"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-95-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-95.jpg","attachment_id":"582258"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-83.jpg","attachment_id":"582259"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d10-68.jpg","attachment_id":"582260"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *